62 738-66-66, 669-466-996

Zwroty i reklamacje

WARUNKI ZWROTÓW I REKLAMACJI

1. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie praw konsumenta, gwarantujemy Państwu prawo do zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

2. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie zakupionego towaru bez śladu użytkowania i w nienaruszonym stanie. Prosimy również o odesłanie paragony fiskalnego potwierdzającego zakup (w przypadku faktur VAT , po dokonaniu zwrotu zostanie wystawiona faktura korygująca).

3. Prawo odstąpienia od umowy jest skuteczne jeżeli Klient złoży sprzedawcy, w terminie 14 dni od odbioru towaru, oświadczenie o odstąpieniu od umowy.

4. Zwrócony towar powinien być w stanie nienaruszonym, nie może nosić śladów użytkowania. Koszty przesyłki ponosi Klient.

5. Wpłata należności za odesłany towaru nastąpi w ciągu 7 dni od otrzymania zwrotu, na wskazane przez klienta konto bankowe.
W przypadku zwrotu zwracamy kwotę równą cenie towaru. Koszt dostawy i odesłania towaru do sprzedawcy nie podlega zwrotowi.
W przypadku reklamacji, zwracamy koszt klientowi wartość za wysyłkę listem poleconym ekonomicznym 4,20 zł (jest to gabaryt A i prosimy o odsyłanie na nasz adres samego produktu bez pudełka).
 
Biżuteria wykonana pod zamówienia indywidualne (zmiana kolorów, zawieszek, kamieni) nie podlega zwrotom.
 
Adres do zwrotów i reklamacji:
P.H. Nova Impex
Ul. Wolności 19
 63-400 Ostrów Wielkopolski

POBIERZ
Forumlarz odstąpienia od umowy
Akceptuje politykę prywatności Cookies